Beck & Partners - kezdőlap

Nézz szembe új kihívásokkal...

Az automatizálás szenvedélyes világában!

A németországi központú Festo világszerte élen jár az ipari automatizálás terén. Mindig kreatív folyamatmegoldásokkal állunk elő, hogy a gyakorlatban is valóra válthassuk ötleteinket. Munkaadóként mindent megteszünk annak érdekében, hogy a jövőbe mutató ötletek megvalósuljanak. Mire számítunk Tőled? Gondolkozz újszerűen! Próbálj ki új dolgokat! Nálunk teret kapnak saját ötleteid.

Ehhez mi biztosítjuk a nagyfokú alkotói szabadságot, a sokféle fejlődési lehetőséget és az iparág legjobb módszereit!

Nézz szembe új kihívásokkal egy világszínvonalú gyártócsapat tagjaként a Festo -nál!

OPEX specialista / expert

Cégünk több, mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejlődésünk biztosítása érdekében új Termelési műszakvezető munkatársakkal bővítjük csapatunkat!

Amennyiben stabil, hosszú távú, kiszámítható munkahelyet keresel, csatlakozz hozzánk!

Feladatok:

  • A LEAN szemlélet megerősítésének támogatása, részvétel az OPEX eszköztárhoz kapcsolódó gyári szintű szabványok kidolgozásában bevezetésében és fenntartásában
  • OPEX-hez kapcsolódó tréningek fejlesztése, oktatások
  • Gyártáshoz és adminisztratív folyamatokhoz kapcsolódó fejlesztési és egyéb projektek gyárszintű vezetése, koordinálása; workshopok szervezése, moderálása
  • Folyamatos fejlesztési tevékenység támogatása, OPEX fejlesztések vezetése, támogatása
  • Gyártósori munkafolyamatok lean szemléletű optimalizálása
  • Értékáram menedzsment szakmai támogatása
  • LEAN management elvek alapján szabványosított munkafolyamatok bevezetése együttműködve a felelős mérnökökkel, valamint a gyártási folyamatban részt vevő munkatársakkal
  • Együttműködés a gyár különböző osztályaival és értékáram szervezetekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, preferáltan műszaki, közgazdasági vagy logisztikai területen
  • Legalább 3 év gyártásban szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat a Lean Manufacturing (pl. folyamat optimalizálás) terén, problémamegoldási módszerek ismerete
  • Lean eszközök ismerete és gyakorlati használata
  • Gyártási folyamatok és termelési rendszer ismerete
  • Projektvezetői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Hatékony kommunikációs és prezentációs készség

Előnyök:

  • Lean Office tapasztalat

Juttatások:

  • Széles körű juttatási csomag az alapbéren felül (Éves teljesítmény prémium, havi Cafetéria, törzsgárda jutalom)
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Szakmai képzések
  • Nyelvtanulás támogatása
  • Sportolási lehetőségek saját fitnesz termünkben
  • Étterem a vállalat területén
  • Fedett parkolási lehetőség

Egyéb információk:

  • Változatos, kihívást is tartalmazó feladatokkal várunk
  • Támogató, segítőkész és összetartó csapattagokkal dolgozhatsz együtt nap mint nap

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Állásajánlat nyomtatása
Regisztráció Bejelentkezés Bejelentkezés
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu