Beck & Partners - kezdőlap

Nézz szembe új kihívásokkal...

Az automatizálás szenvedélyes világában!

A németországi központú Festo világszerte élen jár az ipari automatizálás terén. Mindig kreatív folyamatmegoldásokkal állunk elő, hogy a gyakorlatban is valóra válthassuk ötleteinket. Munkaadóként mindent megteszünk annak érdekében, hogy a jövőbe mutató ötletek megvalósuljanak. Mire számítunk Tőled? Gondolkozz újszerűen! Próbálj ki új dolgokat! Nálunk teret kapnak saját ötleteid.

Ehhez mi biztosítjuk a nagyfokú alkotói szabadságot, a sokféle fejlődési lehetőséget és az iparág legjobb módszereit!

Nézz szembe új kihívásokkal egy világszínvonalú gyártócsapat tagjaként a Festo -nál!

Termelés támogató informatikus

Várjuk jelentkezésed, ha szeretnél az ipari automatizálásban megkerülhetetlen szerepet betöltő, komoly szakmai múlttal rendelkező, innovatív vállalatunk budapesti csapatának tagja lenni!

Feladatok:

  • A gyártás területeinek átfogó gyártásinformatikai támogatása (level 1 és 2 szint)
  • A gyártást támogató informatikai (rendszer) eszközök telepítése
  • Vállalati standard alkalmazások implementálása, meglévők átalakítása, testre szabása
  • Gyártás digitalizációban való részvétel / szakmai támogatás biztosítása társosztályoknak
  • OT biztonsággal kapcsolatos feladatok ellátása / szabályzások betartatása / kidolgozása
  • Szolgáltatási szint megteremtése és megtartása
  • Nemzetközi és a helyi osztályokkal való együttműködés
  • Problémák jelentése, tikettek kezelése level 1 és/vagy level 2 szinten
  • Megoldások keresése a szolgáltatással összefüggő problémákra
  • Változtatási kérések kezelése vagy ezek kezdeményezése
  • Helyi és nemzetközi projektekben való aktív részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség (mérnök informatikus)
  • Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre, analitikus gondolkodásmód, problémamegoldó képesség
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Ügyfélközpontú szemlélet, nyitottság

Előnyök:

  • Beágyazott rendszerek ismerete és/vagy PLC programozási tapasztalat LabView rendszerek ismerete
  • C# / SQL / PHP / HTML ismeretek
  • Programozási tapasztalat
  • MES rendszerek ismerete
  • SAP ismeret
  • Hálózati / ipari hálózati ismeretek
  • IT /OT Biztonsággal kapcsolatos ismeretek

Juttatások:

  • Széles körű juttatási csomag az alapbéren felül (Éves teljesítmény prémium, havi Cafetéria, törzsgárda jutalom)
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Szakmai képzések
  • Nyelvtanulás támogatása
  • Sportolási lehetőségek saját fitnesz termünkben
  • Étterem a vállalat területén

Egyéb információk:

  • Változatos, kihívást is tartalmazó feladatokkal várunk
  • Támogató, segítőkész és összetartó csapattagokkal dolgozhatsz együtt nap mint nap

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
Állásajánlat nyomtatása
Regisztráció Bejelentkezés Bejelentkezés
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu