Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Anyagbeszerzési csoportvezető

Várjuk jelentkezésed, ha szeretnél az ipari automatizálásban megkerülhetetlen szerepet betöltő, komoly szakmai múlttal rendelkező, innovatív vállalatunk budapesti csapatának tagja lenni!

Feladatok:

  • Az Anyagbeszerzés csapatához tartozó alkatrészek hiánymentes biztosítása az aktuális termelési darabszám-előrejelzésnek (12/24 havi gördülő igényeknek) megfelelően
  • • Anyagbeszerzéssel kapcsolatos módszerekhez, SAP beállításokhoz és tranzakciókhoz kapcsolódó fejlesztések felügyelete és integrálása, a GMBR (Global MRP Basic Rules) módszer és egyéb napi munkához szükséges feladatok (pl. YCFE hiánylista) betartatása.
  • • A területhez tartozó cikkek készleteinek folyamatos optimalizálása, különös tekintettel a nagy volumenű (csomagolóanyagok, szálanyagok) tételekre, valamint elfekvő (1 évnél nagyobb készletfedezetű) alkatrészekre
  • • A szervezethez tartozó KPI-ok (beszállítók szállítási hűsége, SMI rendelkezésre állás, alapanyag rendelkezésre állás, készletszint) vezetése és monitorozása, a szükséges intézkedések meghozatala a célok elérése érdekében
  • • A központból érkező stratégiai folyamatok és módszerek bevezetése
  • • A csoportba tartozó munkatársak (Anyagbeszerzők, SIM-ek – Supplier Integration Manager-ek, Anyagbeszerzési és SNP specialista) támogatása, irányítása, munkaidejük beosztása, féléves és éves értékelése
  • • Az Anyagbeszerzők által jelzett problémák kezelése és koordinálása, szükség esetén továbbeszkalálása a felsővezetés vagy a központi beszerzési és SCM szervezetek felé
  • • Rendszeres egyeztetés a társszervezetekkel (Beszerzés, Export/import csoport, Intralogisztika, Gazdasági Osztály), illetve az Operation Unitokkal (pl. Master Planning csoportvezetőkkel)
  • • Részvétel, illetve a magyar gyár képviselete a nemzetközi Anyagbeszerzési megbeszéléseken
  • • Projektek koordinálása a globális és helyi SCM valamint beszerzési munkatársakkal együtt

Elvárások:

  • Anyagbeszerzési eszközök és folyamatok ismerete (min. 5 év)
  • MS Office ismeret
  • Átfogó SAP ismeret
  • Csoportvezetői tapasztalat
  • Analítikus és holisztikus gondolkodás, magasszintű problémamegoldási képesség
  • Erős prezentációs képesség magyar és idegen nyelven
  • Angol tárgyalási szint

Juttatások:

  • Széles körű juttatási csomag az alapbéren felül (Éves teljesítmény prémium, havi Cafetéria, törzsgárda jutalom)
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Szakmai képzések
  • Nyelvtanulás támogatása
  • Sportolási lehetőségek saját fitnesz termünkben
  • Étterem a vállalat területén

Egyéb információk:

  • Változatos, kihívást is tartalmazó feladatokkal várunk
  • Támogató, segítőkész és összetartó csapattagokkal dolgozhatsz együtt nap mint nap

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Pozíciószint:

  • Csoportvezető

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
Állásajánlat nyomtatása
Regisztráció Bejelentkezés Bejelentkezés
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu