Beck & Partners - kezdőlap

Biztonság. Tisztaság. Elismerés.

Mindazoknak, akik az ötleteiket valósítanák meg!

A németországi központú Festo világszerte élen jár az ipari automatizálás terén.

Munkaadóként elsődleges a biztonság, különösen munkavállalóink szempontjából. Kiemelt figyelemmel a gyártásban dolgozókra, akik ötleteinket valósítják meg. Biztos, hosszú távú fejlődést nyújtó munkahelyet kínálunk, kiemelkedően korszerű, tiszta és biztonságos környezetben. Nálunk kellemes a munkahelyi légkör, tisztelet, csapatszellem és vonzó fejlődési lehetőség vár Rád!

Üdvözlünk a Festo magyarországi gyártócsapatában!

Automata Gyártósori Technikus

Cégünk több, mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejlődésünk biztosítása érdekében új Automata gyártósori technikus kollégákkal bővítjük csapatunkat.

Amennyiben stabil, hosszú távú, kiszámítható munkahelyet keresel, csatlakozz hozzánk!

Feladatok:

  • Alkatrészek betöltése a gépbe, pufferek monitorozása
  • Alkatrészek és késztermékek minőségének ellenőrzése és dokumentálása, hiba esetén jelzése illetékes területek irányába
  • Alkatrész kanbanok kezelése
  • Gyártásindítások kezelése a sorvezérlő gépen Z-point rendszeren keresztül, valamint gyártásindítások visszajelentése
  • Átállási feladatok elvégzése, hiba esetén azok elhárítása és jelzése az illetékesek felé
  • Gyártás felügyelete, cellák kezelése, hibák esetén azonnali beavatkozás/elhárítás, dokumentálás és jelzés az illetékesek felé
  • Gyártás során felmerülő egyéb feladatok ellátása (pl:utómunka kezelés, késztermékek szortírozása, utólagos csavarozások elvégzése, utólagos ellenőrzés elvégzése, csomagolás stb.)
  • Cellák és a terület tisztántartása, időszakos tisztítások elvégzése
  • Autonóm karbantartás elvégzése, ehhez tartozó fejlesztésekre javaslattétel, szükséges eszközök tervezése/kivitelezése vagy javaslat a rendelésére az illetékeseknek
  • Meghibásodott gépalkatrészek/egységek cseréje, karbantartás felé jelzése SAP tranzakción keresztül.
  • Csoporton belüli munka megszervezése ütemező, illetve TL utasítás alapján
  • Termelési folyamatok és 5S betartása

Elvárások:

  • Mechatronikai/Elektrotechnikai technikus végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Elektomos és pneumatikus ismeretek
  • Szakrajz olvasás és írás
  • Önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség

Előnyök:

  • Automata gyártósor karbantartásában és kezelésében szerzett tapasztalat

Juttatások:

  • Az alapbéren felül:
  • - Havi teljesítmény prémium - bruttó bér 15%-a
  • - Cafetéria - br. 40 000 Ft
  • - Emelt műszakpótlékok - délután: 40%; éjszaka: 50%
  • - Hétvégi túlóra pótlék - 100%
  • - Sportolási lehetőség - edzőterem, sportkörök
  • - Árpád hídtól induló céges buszjárat

Egyéb információk:

  • 1 műszakos munkarend

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Középiskola
Állásajánlat nyomtatása
Regisztráció Bejelentkezés Bejelentkezés
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu