Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Könyvelő

Várjuk jelentkezésed, ha szeretnél az ipari automatizálásban megkerülhetetlen szerepet betöltő, komoly szakmai múlttal rendelkező, innovatív vállalatunk budapesti csapatának tagja lenni!

Feladatok:

  • Aktív-passzív elhatárolások analitikáinak egyeztetése, könyvelése
  • Kiküldetések elszámolásainak ellenőrzése
  • SSC könyvelés ellenőrzés, egyeztetés, együttműködés, illetve folyamatok monitorozása , sablonok készítése
  • Szállítói számlák alaki, tartalmi, számszaki ellenőrzése, megrendeléssel, szerződéssekkel való összevetése, teljesítést igazoló dokumentumokkal való egyeztetése, reklamációs ügyintézés
  • Ariba rendszerben / megrendelések / főkönyvi számlák egyeztetése
  • ICR rendszer felügyelete, helyettesítés esetén
  • Részvétel a havi, negyedéves és éves zárásokhoz kapcsolódó feladatokban
  • Adatszolgáltatás beszámoló készítéshez, beszámoló melléklethez, német konszolidációs adatszolgáltatáshoz

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági szakirányú végzettség /Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációképes ismerete (írásban és szóban is)
  • Felhasználó szintű informatikai ismeretek, erős Excel
  • Felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzés, megbízhatóság
  • Problémamegoldó és együttműködési készség
  • Jó analitikus képesség
  • Kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt (idegen nyelven is)

Előnyök:

  • SAP felhasználói ismeretek
  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat

Juttatások:

  • Széles körű juttatási csomag az alapbéren felül (Éves teljesítmény prémium, havi Cafetéria, törzsgárda jutalom)
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Szakmai képzések
  • Nyelvtanulás támogatása
  • Sportolási lehetőségek saját fitnesz termünkben
  • Étterem a vállalat területén

Egyéb információk:

  • Változatos, kihívást is tartalmazó feladatokkal várunk
  • Támogató, segítőkész és összetartó csapattagokkal dolgozhatsz együtt nap mint nap
  • Nyitottak vagyunk a fejlesztési ötleteidre, a megvalósításban partnerek vagyunk
  • Biztosítunk home office-t, de szeretjük a közösen megélt pörgős napokat is a gyár területén

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem
Állásajánlat nyomtatása
Regisztráció Bejelentkezés Bejelentkezés
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu