Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

HR gyakornok

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • Képzés szervezési feladatokban való részvétel, a képzésekhez tartozó nyilvántartás kezelése
  • Toborzás-kiválasztás támogatása - önéletrajzok előszűrése, interjúszervezés, csoportos interjúk támogatása
  • On-boarding folyamatunk támogatása
  • HR projektekben való aktív részvétel
  • HR adminisztrációs feladatok támogatása, HR riportok összeállítása

Elvárások:

  • Heti minimum 25 óra munkavégzés vállalása
  • Heti 4 nap vállalása

Előnyök:

  • HR szakirányon folytatott tanulmányok

Egyéb információk:

  • Amit biztosítunk:
  • Szakmai tapasztalatot szerezhetsz nagyvállalati környezetben
  • HR csapatunk aktív tagja leszel
  • Fejlesztési ötleteidet szívesen fogadjuk

Pozíciószint:

  • Gyakornok

Elvárt végzettség:

  • Középiskola
Állásajánlat nyomtatása
Regisztráció Bejelentkezés Bejelentkezés
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu