Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Karbantartó mérnök

Várjuk jelentkezésed, ha szeretnél az ipari automatizálásban megkerülhetetlen szerepet betöltő, komoly szakmai múlttal rendelkező, innovatív vállalatunk budapesti csapatának tagja lenni!

Feladatok:

  • Karbantartási tervek készítése, gyakoriságok meghatározása, kivitelezési ütemtervek kidolgozása
  • Meghibásodások elemzése, okok feltárása, javító intézkedések megfogalmazása
  • Fejlesztések kidolgozása, megvalósítása
  • Tervezett karbantartásokban való aktív irányítói részvétel
  • Hibaelhárításokban szakmai segítségnyújtás (operatív feladatok)
  • A PLC vezérlőrendszer és HMI-k karbantartása
  • PLC programok diagnosztikája (Siemens, FST, Codesys)
  • Költségek elemzése, költségcsökkentő megoldások felkutatása, megvalósítása
  • Géptelepítések megtervezése, kapcsolattartás a gyártókkal, telepítések koordinálása
  • Technikusok szakmai ismereteinek fejlesztése, oktatások megtartása
  • Gépsorok alkatrészigényeinek elkészítése és karbantartása (tartalék alkatrész menedzsment)
  • • Projektekben való aktív részvétel (áttelepítések/ optimalizálások)
  • • Külföldi kiküldetéseken való részvétel

Elvárások:

  • Automatizálási mérnök / Gépészmérnöki /Villamosmérnök /Mechatronikai mérnök végzettség
  • Min. 1 év ipari gyártás, karbantartási területén szerzett tapasztalat
  • Legalább társalgási szintű, aktív angol és/vagy német nyelvtudás (napi szintű használat)
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség, proaktivitás, tanulási hajlandóság
  • Felelősségtudat, önálló és pontos munkavégzés
  • Utazási hajlandóság

Előnyök:

  • PLC programozási tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Robotprogramozási ismeret
  • Programozási ismeretek (Codesys, FST, Labview)
  • Szervohajtások ismerete, programozása

Juttatások:

  • Széles körű juttatási csomag az alapbéren felül (Éves teljesítmény prémium, havi Cafetéria, törzsgárda jutalom)
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Szakmai képzések
  • Nyelvtanulás támogatása
  • Sportolási lehetőségek saját fitnesz termünkben
  • Étterem a vállalat területén
  • Fedett parkolási lehetőség

Egyéb információk:

  • Miért érdemes még minket választanod?
  • Változatos, kihívást is tartalmazó feladatokkal várunk
  • Támogató, segítőkész és összetartó csapattagokkal dolgozhatsz együtt nap mint nap

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban
  • vagy
  • Német Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Állásajánlat nyomtatása
Regisztráció Bejelentkezés Bejelentkezés
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu