Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Courseware Developer (Didactic E-learning)

A németországi központú Festo világszerte élen jár az ipari automatizálás terén. Mindig kreatív folyamatmegoldásokkal állunk elő, hogy a gyakorlatban is valóra válthassuk ötleteinket. Munkaadóként mindent megteszünk annak érdekében, hogy a jövőbe mutató ötletek megvalósuljanak. Mire számítunk Tőled? Gondolkozz újszerűen! Próbálj ki új dolgokat! Nálunk teret kapnak saját ötleteid.

Feladatok:

  • Interaktív angol nyelvű képzés anyagok készítése és szerkesztése
  • Új oktatási anyagok kidolgozása gyártás automatizálás, műszaki és ipari területen
  • Tananyagok, oktatóanyagok és oktatóvideók készítése
  • A COSIMA szoftver használata didaktikai kurzus tartalmához
  • Területek közötti kommunikáció és koordináció

Elvárások:

  • Sikeresen elvégzett műszaki tanulmányok vagy hasonló (lehetőleg mechatronika, automatizálási technológia, elektrotechnika) területén
  • Gyárautomatizálás és az Ipar 4.0 ismerete
  • Tapasztalat a digitális tanulási modulok koncepciójában és gyártásában
  • Gyakorlat a elearning szoftverek, felületek használatában, szerkesztésében
  • Projektmenedzsment és külső szolgáltatók irányításában szerzett tapasztalat
  • Folyékony aktív angol nyelvtudás (Felsőfok)
  • Strukturált munkamódszer és jó önszervezési képesség
  • Képes a célcsoportjának megfelelően megfogalmazni az üzenetét, és szeret a dolgok mélyére hatolni.

Előnyök:

  • - COSIMA software ismerete
  • - További didaktikai képesítés az oktatási média, médiadidaktika vagy hasonló képzés területén.
  • - Kreatív szemlélet
  • - Erős csapatjátékos hozzáállás

Juttatások:

  • Széles körű juttatási csomag az alapbéren felül (Éves teljesítmény prémium, havi Cafetéria, törzsgárda jutalom)
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Szakmai képzések
  • Nyelvtanulás támogatása
  • Sportolási lehetőségek saját fitnesz termünkben
  • Étterem a vállalat területén
  • Fedett parkolási lehetőség

Nyelvtudás:

  • Angol Felsőfok írásban és szóban

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
Állásajánlat nyomtatása
Regisztráció Bejelentkezés Bejelentkezés
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu