Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Indirekt beszerző

A németországi központú Festo világszerte élen jár az ipari automatizálás terén. Mindig kreatív folyamatmegoldásokkal állunk elő, hogy a gyakorlatban is valóra válthassuk ötleteinket és munkaadóként mindent megteszünk annak érdekében, hogy a jövőbe mutató ötletek megvalósuljanak. Mire számítunk Tőled? Gondolkozz újszerűen! Próbálj ki új dolgokat! Nálunk teret kapnak saját ötleteid.

Feladatok:

  • A munkaköréhez tartozó beruházások, szolgáltatások és hozzá kapcsolódó termékek beszerzésének magas színvonalú lebonyolítása a lokális és
  • globális sztenderd folyamatok, irányelveinek betartásával
  • Belső ügyfelek igényeinek összehangolása a beszerzési stratégiával. Beszerzési kérdésekben, támogatás és útmutatás nyújtása a beszerzési ciklus
  • minden szakaszában
  • Ajánlatkérések, tenderek lebonyolítása, ehhez kapcsolódó dokumentáció összeállítása. A beérkezett ajánlatok több szempont szerinti
  • értékelése, majd ennek megfelelően az érintett társosztállyal közösen a beszállító kiválasztása, rendelések jóváhagyása és kiküldése
  • Potenciális beszállítók keresése, beszállítói menedzsment, beszállítói költségek optimalizálása
  • Költségcsökkentési projektek kidolgozása, nyomon követése valamint tárgyalások önálló lebonyolítása a beszállítókkal
  • szerződéskötésben való aktív részvétel, rá eső feladatok előkészítése, kérdéses pontokban való döntés a vállalat érdekeinek
  • figyelembevételével
  • Éves beszerzési terv elkészítésében való aktív részvétel, illetve feladatköréhez tartozó nyilvántartások, jelentések, elemzések készítése,
  • riportálása
  • Együttműködés a globális indirekt beszerzéssel, részvétel globális fejlesztési projektekben, szinergiák felderítése és azok kiaknázása
  • A beszerzéshez kapcsolódó adatok rendszerbe történő bevitele és karbantartása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági és/vagy műszaki végzettség)
  • Minimum 2-3 éves beszerzési területen szerzett releváns tapasztalat (pályáztatás, szerződéskötés, piacelemzés)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Erős és magabiztos tárgyalóképesség
  • Kiváló elemző készség
  • Nyitott, dinamikus személyiség
  • Nagyfokú önállóság
  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • Integrált vállalat irányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office programcsomag ismerete és alkalmazása

Előnyök:

  • Több idegen nyelv ismerete (Német nyelv ismerete előny)
  • Műszaki végzettség
  • e-Sourcing rendszerek használatában szerzett gyakorlati tapasztalat
  • SAP ismerete és alkalmazása
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány

Juttatások:

  • Széles körű juttatási csomag az alapbéren felül (Éves teljesítmény prémium, havi Cafetéria, törzsgárda jutalom)
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Szakmai képzések
  • Nyelvtanulás támogatása
  • Sportolási lehetőségek saját fitnesz termünkben
  • Étterem a vállalat területén
  • Fedett parkolási lehetőség

Egyéb információk:

  • Miért érdemes még minket választanod?
  • Változatos, kihívást is tartalmazó feladatokkal várunk
  • Támogató, segítőkész és összetartó csapattagokkal dolgozhatsz együtt nap mint nap
  • Nyitottak vagyunk a fejlesztési ötleteidre, a megvalósításban partnerek vagyunk

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Állásajánlat nyomtatása
Regisztráció Bejelentkezés Bejelentkezés
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu