Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Operatív logisztikus

Cégünk több, mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejlődésünk biztosítása érdekében új Operatív logisztikus munkatársakkal bővítjük csapatunkat!

Amennyiben stabil, hosszú távú, kiszámítható munkahelyet keresel, csatlakozz hozzánk!

Feladatok:

  • Kiszállítandó tételek előkészítése, átadása
  • Betárolás, raktáron belüli áttárolás, kitárolás
  • A szállításra előkészített anyagok mozgatása a kijelölt lerakodóhelyek között
  • Az előírt szállítási idők betartása, nyomon követése és regisztrálása, végrehajtott feladatok nyugtázása
  • Anyagmozgató eszközök kezelése és az autonóm karbantartás elvégzése egyéni jogosultság szerint
  • Leltározással kapcsolatos feladatok ellátása, készletellenőrzés, információ szolgáltatása
  • Szállítmány átvétel, azonosítás, áruátvétel logisztikai ellenőrzés
  • Nem megfelelő termékek, szállítmányok elkülönítése
  • Számítógépen a munkafeladatok nyomon követése, rögzítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Érvényes emelőgép kezelő / targoncavezetői engedély
  • Önállóság, együttműködő és kezdeményezőkészség
  • Kommunikációs képesség, nyitott személyiség
  • Csapatmunkában jól együttműködés
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Előnyök:

  • Automata raktárkezelésben szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer alapszintű ismerete
  • Raktározási végzettség / Raktározásban szerzett tapasztalat

Juttatások:

  • Az alapbéren felül:
  • - Havi teljesítmény prémium
  • - Cafetéria
  • - Emelt műszakpótlékok
  • - Sportolási lehetőség
  • - Árpád hídtól induló céges buszjárat

Egyéb információk:

  • Amit kínálunk:
  • szakmai fejlődés, új kihívások
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés egy high-tech szektorban működő cégnél
  • színvonalas, modern környezet
  • stabil jövedelem

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző
Állásajánlat nyomtatása
Regisztráció Bejelentkezés Bejelentkezés
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu