Beck & Partners - kezdőlap

Nézz szembe új kihívásokkal...

Az automatizálás szenvedélyes világában!

A németországi központú Festo világszerte élen jár az ipari automatizálás terén. Mindig kreatív folyamatmegoldásokkal állunk elő, hogy a gyakorlatban is valóra válthassuk ötleteinket. Munkaadóként mindent megteszünk annak érdekében, hogy a jövőbe mutató ötletek megvalósuljanak. Mire számítunk Tőled? Gondolkozz újszerűen! Próbálj ki új dolgokat! Nálunk teret kapnak saját ötleteid.

Ehhez mi biztosítjuk a nagyfokú alkotói szabadságot, a sokféle fejlődési lehetőséget és az iparág legjobb módszereit!

Nézz szembe új kihívásokkal egy világszínvonalú gyártócsapat tagjaként a Festo -nál!

Folyamatmérnök (egyedi vevői termékek)

A németországi központú Festo világszerte élen jár az ipari automatizálás terén. Mindig kreatív folyamatmegoldásokkal állunk elő, hogy a gyakorlatban is valóra válthassuk ötleteinket és munkaadóként mindent megteszünk annak érdekében, hogy a jövőbe mutató ötletek megvalósuljanak. Mire számítunk Tőled? Gondolkozz újszerűen! Próbálj ki új dolgokat! Nálunk teret kapnak saját ötleteid.

Feladatok:

  • Folyamat fejlesztés és optimalizálás
  • Tesztelési eljárások programozása szkriptnyelven és mérési dokumentációk készítése kapcsolási rajz és műszaki dokumentáció alapján
  • Munkautasítások és dokumentációk elkészítése
  • Végellenőrzés folyamatának kidolgozása
  • A mérési folyamatok (EOL) önálló és költséghatékony meghatározása
  • Berendezések specifikálása és átvétele
  • Új technológiák és termékek bevezetése és támogatása
  • Megtakarítási potenciálok keresése és kivitelezése
  • Szereldei és shopfloor folyamatok napi támogatása és problémamegoldás
  • Együttműködés fejlesztési projektekben

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (mechatronikai -vagy villamosmérnök)
  • Min 1 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol vagy német nyelv társalgási szintű ismerete
  • Tesztelési eljárások programozásában szerzett tapasztalat (szkriptnyelven)
  • Kapcsolási rajz ismerete és műszaki dokumentációk készítésében szerzett jártasság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Folyamatszemlélet
  • Precizitás
  • Jó kommunikációs-, problémamegoldó-, szervező készség
  • Önállóság, együttműködő, nyitott személyiség

Előnyök:

  • Villanyszerelői végzettség
  • Szerelési folyamatok és technológiák ismerete
  • Alapvető pneumatikus elemek és ezek működésének ismerete
  • FESTO kompnensek ismerete
  • SAP ismeret
  • 2D és 3D tervező software felhasználói ismeretek (Autocad, Inventor)
  • MTM ismeret
  • Szereldei gyártástámogatásban, a gyártási (végellenőrzés) folyamatok fejlesztésében és optimalizálásában szerzett tapasztalat

Juttatások:

  • Széles körű juttatási csomag az alapbéren felül (Éves teljesítmény prémium, havi Cafetéria, törzsgárda jutalom)
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Szakmai képzések
  • Nyelvtanulás támogatása
  • Sportolási lehetőségek saját fitnesz termünkben
  • Étterem a vállalat területén
  • Fedett parkolási lehetőség

Egyéb információk:

  • Miért érdemes még minket választanod?
  • Változatos, kihívást is tartalmazó feladatokkal várunk
  • Támogató, segítőkész és összetartó csapattagokkal dolgozhatsz együtt nap mint nap
  • Nyitottak vagyunk a fejlesztési ötleteidre, a megvalósításban partnerek vagyunk

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/társalgási szint
  • vagy
  • Német Kommunikációs/társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Állásajánlat nyomtatása
Regisztráció Bejelentkezés Bejelentkezés
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu