Beck & Partners - kezdőlap

Nézz szembe új kihívásokkal...

Az automatizálás szenvedélyes világában!

A németországi központú Festo világszerte élen jár az ipari automatizálás terén. Mindig kreatív folyamatmegoldásokkal állunk elő, hogy a gyakorlatban is valóra válthassuk ötleteinket. Munkaadóként mindent megteszünk annak érdekében, hogy a jövőbe mutató ötletek megvalósuljanak. Mire számítunk Tőled? Gondolkozz újszerűen! Próbálj ki új dolgokat! Nálunk teret kapnak saját ötleteid.

Ehhez mi biztosítjuk a nagyfokú alkotói szabadságot, a sokféle fejlődési lehetőséget és az iparág legjobb módszereit!

Nézz szembe új kihívásokkal egy világszínvonalú gyártócsapat tagjaként a Festo -nál!

Projekt mérnök (egyedi vevői termékek)

Szeretnél egy nemzetközi csapatban új, egyedi termékek bevezetésében részt venni?

Várjuk jelentkezésed és csatlakozz az ipari automatizálásban megkerülhetetlen szerepet betöltő, komoly szakmai múlttal rendelkező, innovatív vállalatunk magyarországi csapatához!

Feladatok:

  • FESTO AM Kft.-ét érintő újdonság, termékgyártás áttelepítési projektek irányítása az előírt idő- és erőforrás kereteken belül a vállalat projekt menedzsment rendszere szerint egyedi vevői megoldások területén
  • A különleges kivitelű termékek gondozása, koordinálása az árajánlati fázistól a szériatermelésbe bevezetéséig
  • Egyedi vevői projektekhez termékkalkulációk, árajánlatok készítése
  • Mintarendelések kezelése, koordinálása, a termékekhez tartozó alkatrészek rendelkezésre állásának vizsgálata
  • A projektekhez tartozó dokumentációk elkészítése, karbantartása, vezetése, eredmények rendszeres összevetése a részcélokkal
  • A Projekt Team munkájának teljes körű szakmai támogatása, projektekre megfogalmazott mérőszámok követése, státuszok, jelentések, prezentáció készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági és/vagy műszaki végzettség)
  • Kommunikáció képes angol vagy német nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Microsoft Office programcsomag ismerete és alkalmazása
  • Erős és magabiztos tárgyalóképesség
  • Kiváló elemző készség
  • Nyitott, dinamikus személyiség
  • Nagyfokú önállóság
  • Ügyfélközpontú szemléletmód

Előnyök:

  • Integrált vállalat irányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat (SAP)
  • Műszaki rajz ismeret
  • Projektvezetési ismeretek
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat

Juttatások:

  • Széles körű juttatási csomag az alapbéren felül (Éves teljesítmény prémium, havi Cafetéria, törzsgárda jutalom)
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Szakmai képzések
  • Nyelvtanulás támogatása
  • Sportolási lehetőségek saját fitnesz termünkben
  • Étterem a vállalat területén
  • Fedett parkolási lehetőség

Egyéb információk:

  • Miért érdemes még minket választanod?
  • Változatos, kihívást is tartalmazó feladatokkal várunk
  • Támogató, segítőkész és összetartó csapattagokkal dolgozhatsz együtt nap mint nap
  • Nyitottak vagyunk a fejlesztési ötleteidre, a megvalósításban partnerek vagyunk

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/társalgási szint
  • vagy
  • Német Kommunikációs/társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Állásajánlat nyomtatása
Regisztráció Bejelentkezés Bejelentkezés
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu