Beck & Partners - kezdőlap

Biztonság. Tisztaság. Elismerés.

Mindazoknak, akik az ötleteiket valósítanák meg!

A németországi központú Festo világszerte élen jár az ipari automatizálás terén.

Munkaadóként elsődleges a biztonság, különösen munkavállalóink szempontjából. Kiemelt figyelemmel a gyártásban dolgozókra, akik ötleteinket valósítják meg. Biztos, hosszú távú fejlődést nyújtó munkahelyet kínálunk, kiemelkedően korszerű, tiszta és biztonságos környezetben. Nálunk kellemes a munkahelyi légkör, tisztelet, csapatszellem és vonzó fejlődési lehetőség vár Rád!

Üdvözlünk a Festo magyarországi gyártócsapatában!

Erősáramú technikus

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejlődésünk biztosítása érdekében új Erősáramú technikus munkatársakkal bővítjük csapatunkat!

Az erősáramú technikus munkatársak feladata az elektromos és pneumatikus kapcsoló- és vezérlőszekrények szerelése és ellenőrzése, minősítő tanúsítványok kiállítása.
A pozíció változatos munkavégzést, folyamatos fejlődést és magas szakmai megbecsülést jelent.

Feladatok:

  • Elektromos rendszerek, berendezések és eszközök szekrénybe való telepítése és ellenőrzése
  • Villamos vezetékek, csatornák és egyéb elektromos alkatrészek elhelyezése és rögzítése, valamint ezek összekötése és szerelése
  • Elektromos panelek, komponensek és egyéb elektromos vagy pneumatikus alkatrészek telepítése kapcsoló szekrényekbe
  • Hibakeresés és problémamegoldás az elektromos és vagy pneumatikus rendszerekben
  • Megfelelő dokumentáció és jelentések készítése a munka előrehaladtával és befejezésével
  • Darabvizsgálati/mérési jegyzőkönyvek dokumentálása és megfelelőségi nyilatkozat kiállítása
  • Gyártás során felmerülő egyéb feladatok ellátása (pl:utómunka kezelés, késztermékek szortírozása, utólagos csavarozások elvégzése, utólagos ellenőrzés elvégzése, csomagolás stb.)
  • Autonóm karbantartás elvégzése, ehhez tartozó fejlesztésekre javaslattétel, szükséges eszközök tervezése/kivitelezése vagy javaslat a rendelésére az illetékeseknek (Ált. Team Leader)
  • Tervezett karbantartási feladatok elvégzése a munkaterületen
  • Meghibásodott gépalkatrészek/egységek cseréje, karbantartás felé jelzése SAP tranzakción keresztül.
  • Termelési anyagok meghibásodásának jelzése az illetékesek felé (pl: eszközök, szerszámok stb.)
  • Csoporton belüli munka megszervezése ütemező, illetve Team Leader utasítás alapján

Elvárások:

  • Erősáramú/energetikai szakképzettség
  • Min. 3 év szakmai tapasztalat
  • Angol vagy német alapszintű nyelvtudás (írott szöveg megértése)
  • Átfogó anyag-és alkatrész ismeret
  • Elektromos és pneumatikus ismeretek
  • Szakrajz olvasás és írás
  • Magas probléma megoldó képesség, proaktivitás
  • Standardok, jogszabályok és általános területi szabályzások betartása

Előnyök:

  • CAD/CAM ismeret
  • SAP ismeret
  • Eplan ismeret
  • Pneumatikus szerelési ismeretek

Juttatások:

  • Versenyképes alapbér
  • Havi teljesítmény prémium
  • Cafeteria
  • Sportolási lehetőség
  • Árpád hídtól induló céges buszjárat

Egyéb információk:

  • 1 műszakos munkavégzés

Nyelvtudás:

  • Angol Alapfok írásban
  • vagy
  • Német Alapfok írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Szakiskola / szakmunkás képző
Állásajánlat nyomtatása
Regisztráció Bejelentkezés Bejelentkezés
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu