Beck & Partners - kezdőlap

Nézz szembe új kihívásokkal...

Az automatizálás szenvedélyes világában!

A németországi központú Festo világszerte élen jár az ipari automatizálás terén. Mindig kreatív folyamatmegoldásokkal állunk elő, hogy a gyakorlatban is valóra válthassuk ötleteinket. Munkaadóként mindent megteszünk annak érdekében, hogy a jövőbe mutató ötletek megvalósuljanak. Mire számítunk Tőled? Gondolkozz újszerűen! Próbálj ki új dolgokat! Nálunk teret kapnak saját ötleteid.

Ehhez mi biztosítjuk a nagyfokú alkotói szabadságot, a sokféle fejlődési lehetőséget és az iparág legjobb módszereit!

Nézz szembe új kihívásokkal egy világszínvonalú gyártócsapat tagjaként a Festo -nál!

Termékfelelős/fejlesztő mérnök

Várjuk jelentkezésed, ha szeretnél az ipari automatizálásban megkerülhetetlen szerepet betöltő, komoly szakmai múlttal rendelkező, innovatív vállalatunk nemzetközi termékfejlesztési hálózatának egyik magyarországi csapattagja lenni!

Feladatok:

  • Javaslattétel a széria termékek módosítására gyárthatósági, költségcsökkentési, biztonsági, minőségi, stb. szempontokat figyelembe véve
  • Műszaki támogatás nyújtása a társ szervezeti egységek és munkatársak részére termék konstrukcióval és gyárthatósággal kapcsolatos
  • kérdésekben és feladatokban
  • Részvétel termékoptimalizálási, illetve újdonságfejlesztési projektekben
  • Termékdokumentációk önálló készítése és módosítása
  • Szakmai támogatás a különleges kivitelű gyártmányok fejlesztéséhez
  • Mintajelentések véleményezése konstrukciós szempontból
  • A konstrukcióra vonatkozó külső és belső reklamációk kivizsgálása, a hibák okának felderítése, a szükséges intézkedések elvégzése
  • Eltérési engedélyek konstrukciós szempontból történő véleményezése, illetve konstrukciós okok miatti eltérési engedély indítása

Elvárások:

  • Gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Minimum 3 éves termékfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Creo Parametric vagy más hasonló CAD/PLM szoftver alapos ismerete
  • Általános gyártás-, mérés- és anyagtechnológiai ismeret
  • Átfogó SAP ismeret
  • LEAN elvek ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Felelősségteljes személyiség
  • Csapatjátékos attitűd

Előnyök:

  • SAP ismeret
  • Creo Parametric/Windchill ismerete
  • Festo termékek átfogó ismerete
  • Német nyelvtudás

Juttatások:

  • Széles körű juttatási csomag az alapbéren felül (Éves teljesítmény prémium, havi Cafetéria, törzsgárda jutalom)
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Szakmai képzések
  • Nyelvtanulás támogatása
  • Sportolási lehetőségek saját fitnesz termünkben
  • Étterem a vállalat területén
  • Fedett parkolási lehetőség

Egyéb információk:

  • Miért érdemes még minket választanod?
  • Változatos, kihívást is tartalmazó feladatokkal várunk
  • Támogató, segítőkész és összetartó csapattagokkal dolgozhatsz együtt nap mint nap

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Egyetem
Állásajánlat nyomtatása
Regisztráció Bejelentkezés Bejelentkezés
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu