Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Logisztikai folyamatfejlesztő

A németországi központú Festo világszerte élen jár az ipari automatizálás terén. Mindig kreatív folyamatmegoldásokkal állunk elő, hogy a gyakorlatban is valóra válthassuk ötleteinket. Munkaadóként mindent megteszünk annak érdekében, hogy a jövőbe mutató ötletek megvalósuljanak. Mire számítunk Tőled? Gondolkozz újszerűen! Próbálj ki új dolgokat! Nálunk teret kapnak saját ötleteid.

Feladatok:

  • Termelési területek ellátási rendszerének megtervezése, kialakítása
  • Gyártásközi készletek aktív csökkentése KANBAN rendszeren keresztül (napi szintű SAP használat)
  • Logisztikai támogatás nyújtása áttelepítési és optimalizálási projektekben
  • Készletanalízisek, prezentációk készítése
  • Logisztikai egységidők meghatározása
  • Milkrun kiszállító körök tervezése
  • Layoutok készítése
  • BSC rendszer működtetése KPI-ok kalkulációja
  • Fizikai dolgozók számára oktatások megtartása Logisztikai vonatkozású témákban
  • KVP (kaizen) ötletek megvalósítása
  • Szállítási és tárolási eszközbeszerzések és beruházások támogatása
  • A vállalat belső logisztikai rendszerének folyamatos fejlesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (lehetőleg logisztikai) végzettség
  • 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Tervezőprogram (pl. AutoCAD, Inventor) ismerete
  • MS excel, word és powerpoint ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Hatékony problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára való hajlam

Előnyök:

  • Gyártó vállaltnál szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Német nyelv középfokú ismerete

Juttatások:

  • Széles körű juttatási csomag az alapbéren felül (Éves teljesítmény prémium, havi Cafetéria, törzsgárda jutalom)
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Szakmai képzések
  • Nyelvtanulás támogatása
  • Sportolási lehetőségek saját fitnesz termünkben
  • Étterem a vállalat területén
  • Fedett parkolási lehetőség

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
Állásajánlat nyomtatása
Regisztráció Bejelentkezés Bejelentkezés
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu