Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Diszponens - diák

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén.
Dinamikus fejlődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • Adatok biztosítása a termeléstervezéshez, termeléstervezés, ütemezés a rendelések alapján.
  • Gyártási dokumentumok létre hozása az igények alapján.
  • Szereldei kapacitások lekötésének biztosítása.

Elvárások:

  • Nappali tagozaton folytatott közép- vagy felsőfokú tanulmányok
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Minimum heti 20 óra munkavégzés vállalása
  • Precíz munkavégzés

Előnyök:

  • Adminisztratív területen szerzett korábbi tapasztalat
  • Festo szereldei folyamatismeret

Egyéb információk:

  • A foglalkoztatás diákszövetkezeten keresztül történik.

Elvárt végzettség:

  • Középiskola
Regisztráció Bejelentkezés Bejelentkezés
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu