Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Mechatronikai technikus

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén.
Dinamikus fejlődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • Ipari gyártósorok üzemeltetésének műszaki támogatása
  • Automata berendezések tervszerű, megelőző karbantartása, a meghibásodott egységek javítása
  • Időszakos ellenőrzések és karbantartások elvégzése
  • Automata gépeken felmerülő napi hibák diagnosztikája és elhárítása, az esetleges fejlesztési észrevételek továbbítása
  • Elektromos, pneumatikus kapcsolási rajzok alapján hibakeresések és javítások végrehajtása
  • CNC forgácsoló berendezések és kiegészítőinek javítási, karbantartási, munkáiban való részvétel
  • Új- és meglévő gyártósorok mechanikus- és elektromos oldali telepítése / átalakítása
  • Folyamatos és zökkenőmentes gyártás biztosítása a berendezésen, a felmerülő műszaki problémák azonnali megoldása
  • A gépekhez tartozó karbantartási dokumentációk pontos vezetése
  • A karbantartómérnök utasításainak pontos végrehajtása, folyamatos egyeztetés a terület karbantartási csoportvezetőjével
  • Belső utasítások és a vállalat irányítási rendszerében megfogalmazott előírások betartása

Elvárások:

  • Mechatronikai technikus végzettség vagy ezzel egyenértékű gyakorlatban megszerzett tudás
  • Automatizált berendezések vezérlésének ismerete
  • Elektromos-, pneumatikus- és hidraulikus kapcsolási rajzok ismerete
  • Szereléshez szükséges szerszámok, mérőeszközök ismerete
  • Mérő- diagnosztikai műszerek rutinszerű kezelése (Multiméter, oszcilloszkóp, nyomás mérő, szivárgás kalibrátor, stb.)
  • Számítógép és irodai szoftverek ismerete (MS Office fájlok, műszaki rajzok, gépdokumentációk számítógépen történő kezelése)
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Analitikus gondolkodás
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Munkájára, környezetére jellemző igényesség és precizitás
  • Pontos, megbízható, felelősségteljes személyiség

Előnyök:

  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat gyártó gépek karbantartásában
  • Fanuc, Siemens, Festo, Pilz vezérlők ismerete
  • SAP vállalatirányítási szoftver ismerete
  • LabView, CVI környezet ismerete, digitális képfeldolgozó rendszerek ismerete, termékjelölés technikai ismeretek (pl. lézer jelölés)
  • Programozástechnikai ismeretek
  • Optikai szenzorok gyakorlati használatában szerezett tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Alapfokú angol és/vagy német nyelvismeret

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Középiskola
Regisztráció Bejelentkezés Bejelentkezés
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu