Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Team vezető

KIZÁRÓLAG FESTO-s MUNKAVÁLLALÓK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK!

Feladatok:

  • 8-10 fős termelési csapat irányítása

Elvárások:

  • Fejlődési lehetőséget keresel a vállalaton belül
  • Kihívásokra vágysz, és nem riadsz vissza a felelősségtől

Előnyök:

  • A kiválasztás részeként felmérjük, mi az, amiben jó vagy, és mi az, amiben fejlődnöd kell, erről kapsz visszajelzést
  • Felkészítünk a teamvezető szerepkörre
  • Folyamatosan nyomonkövetjük az előrehaladásod

Egyéb információk:

  • Írj egy bemutatkozó levelet az eddigi munkatapasztalatodról és hogy miért szeretnél Teamvezető lenni és töltsd fel a www.hrfelho.hu oldalra!
  • A jelentkezés a fejlesztési programban való részvételre történik.

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Középiskola
  • Főiskola
  • Egyetem
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Általános iskola
Regisztráció Bejelentkezés Bejelentkezés
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu