Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Környezetirányítási munkatárs (Határozott idejű szerződéssel)

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • A vegyi anyagok környezetvédelmi szempontú vizsgálata, használatának ellenőrzése.
  • A vegyi anyagokkal kapcsolatos adminisztráció (vegyi anyag lista, biztonsági adatlapok) vezetése.
  • EHS folyamatok támogatása, a környezetvédelmi szabályok betartása és betartatása.
  • A termelési terület folyamatos környezetvédelmi felülvizsgálata.
  • Szakmai tanácsadás a beszerzéseknél, beruházásoknál.
  • Közreműködik a FESTO-AM Kft. egész területére kiterjedő környezetvédelmi szemlék, bejárások megszervezésében, lebonyolításában és az ezzel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátásában.
  • Közreműködés ellenőrző mérések (pl.: munkahelyi zaj, levegőminőség stb.) elvégeztetésében.
  • Intézkedést kezdeményez az érintett szervezeti egység vezetőjénél az észlelt hiányosságokkal, szabálysértésekkel kapcsolatosan, és ezekről jelentést készít.
  • Közreműködés környezetvédelmi szempontú kockázatértékelés elvégzésében.
  • A környezetvédelemmel kapcsolatos hatósági előírások ellenőrzése, a kapcsolatos törvények, jogszabályok, belső előírások betartásának felügyelete a FESTO-AM Kft. valamennyi területén.
  • A környezetvédelmi teljesítmény javítását célzó intézkedések kidolgozásában és megvalósításában való közreműködés.
  • Elkészíti, vezeti és naprakész állapotban tartja a szakterületéhez kapcsolódó, előírt és szükséges dokumentumokat, jelentéseket.

Elvárások:

  • Min. középfokú környezetvédelemhez köthető végzettség
  • Minimum 1 év releváns munkatapasztalat
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvismeret
  • Megbízható személyiség
  • Igényes, precíz munkavégzés
  • Felhasználói színtű számítógép ismeret

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/társalgási szint
  • vagy
  • Német Kommunikációs/társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Középiskola
  • Főiskola
  • Egyetem
Regisztráció Bejelentkezés Bejelentkezés
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu