Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Diszponens

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • Adatok biztosítása a termeléstervezéshez, termeléstervezés, ütemezés a rendelések alapján.
  • Kapcsolattartás a F-AM, és a F-AG érintett kollégáival.
  • Gyártási dokumentumok létre hozása az igények alapján.
  • Szereldei kapacitások lekötésének biztosítása.
  • Alkatrész rendelkezésre állás vizsgálata, alkatrészek könyvelése.
  • Anyag- és kapacitáshiányok jelzése.
  • A termelést akadályozó tényezők (anyag- vagy alkatrészhiány) jelzése, elhárítására intézkedések kezdeményezése.
  • YOM (vevő felé jelzés a szállítási határidőre vonatkozóan) intézése.
  • Vevőreklamációs folyamathoz kapcsolódó diszpozíciós feladatok ellátása.
  • A Plant Disposition VS releváns mutatószámainak összesítése, és kommunikálása.
  • Részt vesz a rendszeres koordinációs és feladat tisztázó értekezleteken, illetve azok összehívását kezdeményezi, valamint a VS területet érintő diszpozíciós témákban a képviseletet ellátja, a probléma megoldást támogatja.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelv társalgási szintű ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Magabiztos Excel tudás - diagrammok, függvények ismerete (tesztelésre kerül az interjú során)
  • Jó szervező és rendszerező készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csapatjátékos attitűd

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Regisztráció Bejelentkezés Bejelentkezés
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu