Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Gépbeállító

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • Termelő gépek beállítása az előírások szerint
  • Termelőgépek üzemeltetése művezetői utasítás szerint
  • Szerszámcsere, illetve szerszámok átszerelésének végrehajtása
  • Gyártás közbeni technológiai paraméterek korrekciója
  • Alkatrészek minőségellenőrzésének elvégzése
  • Elvégzett munka lejelentése SAP-ban
  • Technológus támogatása (új, vagy módosított technológiájú alkatrészek gépbeállítási feladataiban történő közreműködés)
  • Termelési problémák egyeztetése Termelési egység vezetővel, karbantartással, technológiával, anyagmozgatóval, minőségellenőrrel, szerszámraktárral

Elvárások:

  • 2-3 év gépkezelőként szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos műszakrend vállalása
  • Műszaki szakközépiskolai végzettség
  • Átfogó anyagismeret (forgácsolható acél anyagok ismerete; forgácsolható könnyűfém anyagok ismerete; nyomásos öntészeti anyagok ismerete)
  • CNC gépkezelői végzettség
  • Méréstechnikai ismerete (3D; SPC)
  • Műszaki rajz ismerete (forgácsolási technológiák, marási, esztergálási ismeretek)

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu