Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Sofőr

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • Alkatrészek, félkész- és késztermékek, göngyölegek és egyéb anyagok gépjárműre történő le- és felrakodása, szállítása telephelyek, beszállítók és kooperációs partnerek között.
  • Szállítási diszpozíciós igények leggyorsabb teljesítése összevont feladat esetében.
  • Az előírt logisztikai felületek menetrendszerinti töltése, ürítése.
  • A szállításhoz kapcsolódó dokumentumok, bizonylatok kezelése,leadása..
  • Szállító és anyagmozgató eszközök kezelése és az autonóm karbantartás elvégzése egyéni jogosultság szerint.
  • Számítógépen a munkafeladatok nyomon követése, rögzítése.
  • FVP tevékenységekben, annak fejlesztésében való aktív részvétel.

Elvárások:

  • Középiskolai végzettség
  • B és C kategóriás jogosítvány
  • 102 pályaalkalmassági engedély
  • Érvényes targoncavezetői engedély
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Csapatjátékos hozzáállás

Előnyök:

  • Anyagmozgatási ismeretek
  • Szállítási folyamatok ismerete
  • Termelési logisztikai ismeretek
  • KANBAN ismeret
  • Készáru kezelési folyamatok ismerete
  • Leltározási ismeretek

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Középiskola
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu