Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Karbantartó mérnök

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejlődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • Gyártó- és mérőeszközök, berendezések tervezése, műhelyrajzok és műszaki dokumentációk elkészítése.
  • Karbantartási készletek meghatározása, követése, megrendelési igények indítása.
  • Pneumatikus tervezés.
  • A karbantartási terv adminisztrációja.
  • Gyártóeszközök karbantartási tervének folyamatos fejlesztése, meghibásodásainak elhárítása.
  • Belföldi és külföldi áttelepítési projektek koordinálása, vezetése.
  • A karbantartási feladatok koordinálása.
  • Kapcsolattartás kooperációs partnerekkel.
  • Közvetlen szakmai kapcsolatot tart az alkatrészgyártókkal (külső/belső) és a társosztályokkal.
  • Karbantartó technikusok szakmai támogatása.
  • Karbantartással összefüggő oktatások megtartása.

Elvárások:

  • Szakirányú gépészmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség.
  • Angol VAGY német nyelv aktív középfokú ismerete.
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.
  • Erős műszaki rajzolvasási készségek.
  • Pneumatikai ismeretek.
  • Kiváló kommunikációs készségek.
  • Csapatmunkára való hajlandóság.
  • Proaktív attitűd.

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • SAP ismerete

Egyéb információk:

  • Pályakezdő mérnökök jelentkezését is várjuk!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/társalgási szint
  • vagy
  • Német Kommunikációs/társalgási szint

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu