Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

CAM technológus

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • Együttműködés a Szerszámmenedzsmenttel és Anyaggazdálkodással a fröccsöntési technológiával és ezek szerszámainak marási technológiai feladatainak ellátásával kapcsolatban
  • Együttműködés és részvétel a Gyártmányfejlesztés munkájában a polimerekből és gumi alapanyagból készülő szerszámos alkatrészek fejlesztésében, illetve műszaki módosításában.
  • A társosztályok igény szerint marási feladatokkal kapcsolatos támogatása
  • A műanyagüzemmel kapcsolatos teljes körű karbantartási, javítási, fejlesztési feladatok (CAM programozási részének) koordinálása és határidejének betartása, betartatása.
  • Meglévő szerszámok élettartamának, teljesítésének követése, követő és másodszerszámok rendelésére javaslatok kidolgozása, illetve megrendelésük előkészítése, marási technológiai szempontokból (javaslat technológiai és költségcsökkentési szempontokból).
  • A szerszámok gyártásához szükséges marási (CAM) programok elkészítése és azok optimalizálása
  • A szerszámok gyártásához szükséges elektróda készítési feladatainak támogatása, programok elkészítése és azok optimálizálása

Elvárások:

  • Gépgyártástechnológiai végzettség
  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • ProE (Creo 2) CAD szoftver ismerete
  • SAP ismeret
  • CAM szoftverek ismerete (NCG CAM, Hypermill)
  • Végeselem szoftverek ismerete (MOLDEX)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Csapatjátékos attitűd

Előnyök:

  • Gépészmérnöki végzettség

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/társalgási szint

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu