Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Gyártástámogató mérnök

Cégünk több mint 23 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat

Feladatok:

  • Termelő terület napi szintű műszaki támogatása
  • Új termék szereléstechnológiájának megtervezése, bevezetése manuális, és magasan automatizált gyártósorra
  • Futó termékek szereléstechnológiájának optimalizálása, kapacitásbővítő tevékenységek
  • Szereldei munkahely felépítése, kialakítása
  • Gépi, emberi kapacitás folyamatos monitorozása
  • Műszaki dokumentáció készítése
  • Autonóm karbantartás folyamatának a támogatása
  • Termék életciklus követése
  • Együttműködés külső és belső partnerekkel
  • Oktatások, képzések szervezése, lebonyolítása

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Gyártástechnológiai alapismeretek (forgácsolás, fröccsöntés, csomagolástechnológia stb.)
  • 2-3 év szakmai tapasztalat automata gyártósor műszaki támogatás területén
  • Német vagy angol nyelv társalgási szintű ismerete (hajlandóság a német nyelv elsajátítására)
  • MS Office felhasználói ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatjátékos attitűd
  • Nyitottság, rugalmasság

Előnyök:

  • Átfogó SAP ismeret
  • AutoCAD Inventor ismerete
  • REFA, MTM analízis ismerete
  • Ergonómiai ismeretek

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban
  • vagy
  • Német Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Egyetem
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu