Állásajánlat nyomtatása

Állásajánlat: Gyártásütemező

Várjuk jelentkezésed, ha szeretnél az ipari automatizálásban megkerülhetetlen szerepet betöltő, komoly szakmai múlttal rendelkező, innovatív vállalatunk budapesti csapatának tagja lenni!

Feladatok:

  • Adatok biztosítása a termeléstervezéshez, termeléstervezés, ütemezés a rendelések alapján.
  • Termeléssel kapcsolatos kimutatások készítése, elemzése.
  • Rendszeres kapcsolattartás az anyagbeszerzéssel, gyártással, technológus, minőségbiztosítási, logisztikus kollégákkal.
  • Gyártási dokumentumok létre hozása az igények alapján.
  • Szereldei kapacitások lekötésének biztosítása.
  • Alkatrész rendelkezésre állás vizsgálata, alkatrészek könyvelése.
  • Anyag- és kapacitás- hiányok jelzése.
  • A termelést akadályozó tényezők (anyag- vagy alkatrészhiány) jelzése, elhárítására intézkedések kezdeményezése.
  • Vevőreklamációs folyamathoz kapcsolódó diszpozíciós feladatok ellátása.
  • Gyártásindítások szöveges üzenettel való ellátása (igény szerint).
  • Igény esetén fuvarszervezés indítása a bérfeldolgozó/albeszállítók felé, szervezése export-import csapat segítségével
  • Napi szintű kapcsolattartás a német központtal (extra igények esetén, sürgetések és határidő módosításokkal kapcsolatban, egyéb)
  • Termeléssel kapcsolatos meetingeken való részvétel (napi/heti)
  • Éves leltárban való részvétel

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Magabiztos Excel tudás
  • Analitikus látásmód
  • SAP vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete

Egyéb információk:

  • Miért érdemes még minket választanod?
  • Változatos, kihívást is tartalmazó feladatokkal várunk
  • Támogató, segítőkész és összetartó csapattagokkal dolgozhatsz együtt nap mint nap

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban
  • vagy
  • Német Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Középiskola
  • Főiskola
  • Egyetem