Beck & Partners - kezdőlap

Biztonság. Tisztaság. Elismerés.

Mindazoknak, akik az ötleteiket valósítanák meg!

A németországi központú Festo világszerte élen jár az ipari automatizálás terén.

Munkaadóként elsődleges a biztonság, különösen munkavállalóink szempontjából. Kiemelt figyelemmel a gyártásban dolgozókra, akik ötleteinket valósítják meg. Biztos, hosszú távú fejlődést nyújtó munkahelyet kínálunk, kiemelkedően korszerű, tiszta és biztonságos környezetben. Nálunk kellemes a munkahelyi légkör, tisztelet, csapatszellem és vonzó fejlődési lehetőség vár Rád!

Üdvözlünk a Festo magyarországi gyártócsapatában!

Customer Solution technikus

Cégünk több, mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejlődésünk biztosítása érdekében új Customer Solution technikus munkatársakkal bővítjük csapatunkat!

Amennyiben stabil, hosszú távú, kiszámítható munkahelyet keresel, csatlakozz hozzánk!

Feladatok:

  • Elektromos és pneumatikus lapra szerelt rendszerek (kapcsoló- és vezérlőszekrények) összeállítása elektromos és pneumatikus rajzok alapján
  • Kapcsolattartás a támogató mérnökökkel

Elvárások:

  • Mechatronikai technikusi végzettség
  • Elektromos és Pneumatikus ismeretek, szakrajz olvasás és írás
  • Átfogó anyagismeret
  • Írott angol vagy német nyelv megértése
  • Standardok, jogszabályok és általános területi szabályzások betartása
  • Mechanikus és elektromos szerelő eszközök ismerete
  • Magas probléma megoldó készség
  • Proaktivitás

Előnyök:

  • CAD/CAM ismeret
  • SAP ismeret
  • Eplan ismeret
  • Pneumatikus szerelési ismeretek

Juttatások:

  • Az alapbéren felül:
  • Havi teljesítmény prémium
  • Cafetéria
  • Emelt műszakpótlékok
  • Sportolási lehetőség
  • Árpád hídtól induló céges buszjárat

Egyéb információk:

  • Amit kínálunk:
  • szakmai fejlődés, új kihívások
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés egy high-tech szektorban működő cégnél
  • színvonalas, modern környezet
  • stabil jövedelem

Nyelvtudás:

  • Angol Alapfok írásban
  • vagy
  • Német Alapfok írásban

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Középiskola
Állásajánlat nyomtatása
Regisztráció Bejelentkezés Bejelentkezés
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu