Állásajánlat nyomtatása

Állásajánlat: Operátor

Cégünk több, mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejlődésünk biztosítása érdekében új Operátor munkatársakkal bővítjük csapatunkat!

Amennyiben stabil, hosszú távú, kiszámítható munkahelyet keresel, csatlakozz hozzánk!

Feladatok:

  • Alkatrészek összeszerelése
  • Csomagolási, ellenőrzési műveletek elvégzése
  • Hibagyűjtés, selejtezési feladatok elvégzése
  • Műszakátadás

Elvárások:

  • 1,2,3 műszakos munkarend vállalása, hétfőtől péntekig
  • Jó műszaki érzék
  • Kézügyesség
  • Teljesítményorientált és precíz munkavégzés
  • Monotonitás tűrés

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben, gyártó cégnél szerzett tapasztalat.

Egyéb információk:

  • Amit kínálunk:
  • szakmai fejlődés, új kihívások
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés egy high-tech szektorban működő cégnél
  • színvonalas, modern környezet
  • stabil jövedelem

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Általános iskola