Állásajánlat nyomtatása

Állásajánlat: Gépbeállító

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejlődésünk biztosítása érdekében új Gépbeállító munkatársakkal bővítjük csapatunkat!

A kis szériás gyártásban a Gépbeállító munkatársak feladata a megmunkálóközpontok és esztergák beállítási, átállítási folyamatainak teljes lebonyolítása, a szükséges mérések és korrekciók elvégzése, a megrendelt termékek legyártása.
A pozíció változatos munkavégzést, folyamatos fejlődést és magas szakmai megbecsülést jelent.

Feladatok:

  • Termelő gépek beállítása és üzemeltetése az előírások és a vezetői utasítások szerint
  • Szerszámcsere, illetve szerszámok átszerelésének és bemérésének végrehajtása
  • Gyártás közbeni technológiai paraméterek korrekciója
  • Alkatrészek minőségellenőrzésének elvégzése
  • Elvégzett munka lejelentése SAP-ban
  • Technológus támogatása (új, vagy módosított technológiájú alkatrészek gépbeállítási feladataiban történő közreműködés)
  • Termelési problémák egyeztetése termelési csoportvezetővel, karbantartással, technológiával, anyagmozgatóval, minőségellenőrrel, szerszámraktárral és szerszám-előkészítéssel.

Elvárások:

  • Műszaki szakközépiskolai végzettség és/vagy CNC gépkezelői végzettség
  • 2-3 év CNC gépkezelőként/gépbeállítóként szerzett tapasztalat
  • Átfogó anyagismeret (forgácsolható acél anyagok ismerete; forgácsolható könnyűfém anyagok ismerete; nyomásos öntészeti anyagok ismerete)
  • Forgácsolószerszámok ismerete
  • Méréstechnikai ismerete (3D; SPC)
  • Műszaki rajz ismerete (forgácsolási technológiák, marási, esztergálási ismeretek)
  • 3 műszakos műszakrend vállalása
  • Jó problémamegoldó készség
  • Magas fokú önállóság, racionális döntési készség

Előnyök:

  • Chiron / TRAUB gépeken szerzett tapasztalat

Egyéb információk:

  • Amit kínálunk:
  • szakmai fejlődés, új kihívások
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés egy high-tech szektorban működő cégnél
  • színvonalas, modern környezet
  • stabil jövedelem

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ