Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Mérnök tanár

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • A duális szakképzésben résztvevő tanulók kompetenciáinak fejlesztése elektrotechnikai, elektronikai, automatikai és mechatronikai szakmai területeken
  • A tanulók felkészítése a képzést lezáró szakmai vizsga sikeres letételére
  • Elméletigényes gyakorlati és gyakorlati foglalkozásokra tananyag, digitális tananyag, szemléltető anyagok elkészítése, tanműhelyi, oktatási célra rendelkezésre álló gépek, eszközök és műszerek elő-, illetve felkészítése
  • A tanulók üzemi gyakorlatainak megszervezése, a gyakorlatok ideje alatt a tanulók munkájának folyamatos szakmai felügyelete és támogatása. Külföldön végzett szakmai gyakorlatok szervezése (Erasmus)
  • Az oktatásra kerülő tananyag, valamint a módszertan folyamatos fejlesztése a digitalizáció, a szakma és a Festo-AM műszaki fejlesztéseivel összhangban
  • Formai előírások betartásával tanterv és tanmenet készítése, foglalkozási napló, E-napló, Kréta naprakész vezetése, jelenléti ív vezetése, havi elszámolások készítése, tanulói hiányzásokkal kapcsolatos igazolások adminisztrálása, partner iskolákkal
  • A Festo-AM Kft. HR szervezetével a tanulók humán- és bérüggyel kapcsolatos ügyeinek rendezése
  • A képzésben használatos új eszközök beszerzésének szakmai előkészítése
  • Különböző szolgáltatási igények megrendelése a Festo-AM Kft. belső szolgáltatóitól (anyagrendelés; belső szállítási feladatok; EHS-igények; munkaruha ellátás; írószerigények; stb.)
  • Feston kívüli szakmai fórumokon részvétel
  • Tanulók toborzásában, toborzással összefüggő marketing projektekben és kapcsolatépítésben részvétel

Elvárások:

  • Elektronikai/elektrotechnikai irányú felsőfokú végzettség
  • Folyamatban lévő vagy megszerzett pedagógiai végzettség
  • Oktatással vagy szakképzéssel kapcsolatos releváns munkatapasztalat
  • Digitalizációval, vagy automatizációval, vagy smart factory technológiákkal kapcsolatos kompetenciák vagy munkatapasztalat
  • Angol vagy német nyelv társalgási szintű ismerete

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/társalgási szint
  • vagy
  • Német Kommunikációs/társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Regisztráció Bejelentkezés Bejelentkezés
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu