Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

EHS gyakornok

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • Környezetvédelemmel, munkavédelemmel, tűzvédelemmel kapcsolatos táblázatok, nyilvántartások készítésében/ellenőrzésében való részvétel, adminisztrációs folyamatok támogatása.
  • Nyilvántartások napra készen tartása (pl.: üzembehelyezési igények, munkabalesetek).
  • Vizsgálati jegyzőkönyvek eredményeinek nyilvántartása, értékelése, diagramok készítése és eljuttatása a tárosztályokra.
  • Üzemviteli dokumentumok rendszeres feltöltése adatokkal.
  • Munka-, tűzvédelmi oktatásokban való részvétel, bizonyos esetekben az oktatások megtartása.
  • Munkabalesetek megelőzésében történő aktív részvétel. A munkabalesetekről történő, vállalaton belüli tájékoztatás segítése.
  • Munkavédelmi és emelőgépekre vonatkozó szabályok betartásának ellenőrzése.
  • Munkavédelemhez tartozó jelölések meglétének ellenőrzése, és a jelölések kihelyezése
  • Egyéni védőeszközök tesztelésének megszervezése, eredmények feljegyzése.
  • Az EHS csoport vendégeinek eligazítása, termelési területen történő kísérése.

Elvárások:

  • Nappali tagozatos jogviszony
  • Diákszövetkezeten keresztül történő alkalmazás
  • Heti 16-20 óra rendelkezésre állás

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Középiskola
  • Főiskola
Regisztráció Bejelentkezés Bejelentkezés
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu