Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Lean specialista / expert

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén.
Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • a LEAN szemlélet elterjesztésének és megerősítésének támogatása
  • részvétel az OPEX eszköztárhoz kapcsolódó gyári szintű szabványok kidolgozásában, végrehajtásában és ellenőrzésében
  • OPEX-hez kapcsolódó tréningek képzési anyagainak elkészítése, fejlesztése, tréningek tartása
  • Gyártáshoz és adminisztratív folyamatokhoz kapcsolódó fejlesztési és egyéb projektek gyárszintű vezetése, koordinálása; workshopok szervezése, moderálása
  • Folyamatos fejlesztési tevékenység támogatása
  • OPEX projektek vezetése, támogatása
  • Gyártósori munkafolyamatok tervezése, optimalizálása
  • Értékáram menedzsment szakmai támogatása
  • LEAN management elvek alapján szabványosított munkafolyamatok bevezetése együttműködve a felelős mérnökökkel, valamint a gyártási folyamatban részt vevő munkatársakkal
  • Együttműködés a gyár különböző osztályaival és értékáram szervezetekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, preferáltan műszaki, közgazdasági vagy logisztikai területen
  • Legalább 3 év gyártásban szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat a Lean Manufacturing (pl. folyamatoptimalizálás) terén, problémamegoldási módszerek ismerete
  • Gyártási rendszerek részletes ismerete
  • Projektvezetői tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Hatékony kommunikációs és prezentációs készség

Előnyök:

  • Trénerként szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás
  • Six Sigma ismeret

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Egyetem
Regisztráció Bejelentkezés Bejelentkezés
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu