Beck & Partners - kezdőlap

Nézz szembe új kihívásokkal...

Az automatizálás szenvedélyes világában!

A németországi központú Festo világszerte élen jár az ipari automatizálás terén. Mindig kreatív folyamatmegoldásokkal állunk elő, hogy a gyakorlatban is valóra válthassuk ötleteinket. Munkaadóként mindent megteszünk annak érdekében, hogy a jövőbe mutató ötletek megvalósuljanak. Mire számítunk Tőled? Gondolkozz újszerűen! Próbálj ki új dolgokat! Nálunk teret kapnak saját ötleteid.

Ehhez mi biztosítjuk a nagyfokú alkotói szabadságot, a sokféle fejlődési lehetőséget és az iparág legjobb módszereit!

Nézz szembe új kihívásokkal egy világszínvonalú gyártócsapat tagjaként a Festo -nál!

Gépészeti gyakorlatvezető mérnöktanár (duális képzés)

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén.
Büszkék vagyunk arra, hogy világszerte élen járunk a pneumatikai oktatásban és együtt tartjuk mozgásban a világot. Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • A Festo-AM mechatronikai duális képzésében folyó gépészeti gyakorlati foglalkozásokat megtervezi, összeállítja és kivitelezi.
  • A tanulókban kialakítja a gyártásban uralkodó folyamat- és rendszerszemléletet, továbbá a szükséges szakmai, személyes, társas és módszerkompetenciákat.
  • Megismerteti a tanulókkal a Festo termelés rendszer sajátosságait és a vállalati kultúráját, segíti, hogy a képzést követően a tanulók a Festo-AM Kft-nél kezdjék meg a szakmai karrierjüket.
  • A szakképesítéshez tartozó kerettanterv alapján részt vesz a Festo-AM duális képzésében folyó szakképzések tantervének elkészítésében a partneriskolákkal együttműködve.
  • Ellátja a képzéssel kapcsolatos adminisztratív feladatokat.
  • Szükség és igény szerint a tanulók szüleivel, illetve családjával tartja a kapcsolatot.
  • Aktívan részt vesz a gépészeti tanműhelyek megtervezésében, fejlesztésében és üzemeltetésében.
  • Kialakítja a gépészeti tanműhely karbantartási rendszerét és a tanulók bevonásával fenntartja a biztonságos, zavarmentes és folyamatos munkarendet.
  • Az általa oktatott gépészeti tárgyak órarendjeit elkészíti és folyamatosan kapcsolatot tart a partner iskolákkal és az értintett, közreműködő szakmai szervezetekkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú (MSc) mérnöktanári végzettség gépészeti területen
  • Oktatói pozícióban eltöltött legalább 5 éves releváns tapasztalat
  • Középfokú német vagy angol nyelvismeret
  • MS Office ismeret
  • Magas szintű anyagtechnológiai, gyártástechnológiai (CAD/CAM/CNC) valamint hajtástechnikai ismeretek
  • Kiváló pedagógiai és kommunikációs készségek
  • Nagyfokú nyitottság és rugalmasság
  • Kiváló problémamegoldó és szervező készségek
  • Minőség és gyakorlatorientált, valamint élmény alapú oktatói attitűd

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/társalgási szint
  • vagy
  • Német Kommunikációs/társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Egyetem
Regisztráció Bejelentkezés Bejelentkezés
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu