Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Mechatronikai gyakorlatvezető mérnöktanár (duális képzés)

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén.
Büszkék vagyunk arra, hogy világszerte élen járunk a pneumatikai oktatásban és együtt tartjuk mozgásban a világot. Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • A Festo-AM mechatronikai duális képzésében folyó gyakorlati foglalkozásokat megtervezi, összeállítja és kivitelezi.
  • A tanulókban kialakítja a gyártásban uralkodó folyamat- és rendszerszemléletet, továbbá a szükséges szakmai, személyes, társas és módszerkompetenciákat.
  • Megismerteti a tanulókkal a Festo termelés rendszer sajátosságait és a vállalati kultúráját, és segíti, hogy a képzést követően a tanulók a Festo-AM Kft-nél kezdjék meg a szakmai karrierjüket.
  • A szakképesítéshez tartozó kerettanterv alapján részt vesz a Festo-AM duális képzésében folyó szakképzések tantervének elkészítésében a partneriskolákkal együttműködve.
  • A gyakorlati képzés különböző szakmai területeit összehangolja és koordinálja, a képzéssel kapcsolatos adminisztratív feladatokkal kiegészítve.
  • Szükség és igény szerint a tanulók szüleivel, illetve családjával tartja a kapcsolatot.
  • Aktívan részt vesz a tanműhelyek megtervezésében, fejlesztésében és üzemeltetésében.
  • Kialakítja a tanműhely karbantartási rendszerét és a tanulók bevonásával fenntartja a biztonságos, zavarmentes és folyamatos munkarendet.
  • Az általa oktatott tárgyak órarendjeit elkészíti és folyamatosan kapcsolatot tart a partner iskolákkal és az értintett, közreműködő szakmai szervezetekkel.
  • A tanulók nemzetközi programjait szervezi (pl. Erasmus).
  • Pályaorientációs tevékenységeket tervez, szervez és megvalósít.
  • Biztosítja a rendezvényeken való folyamatos szakmai megjelenést és a tanulók toborzását.

Elvárások:

  • Felsőfokú (MSc) mérnöktanári végzettség mechatronikai területen
  • Oktatói pozícióban eltöltött legalább 5 éves releváns tapasztalat
  • Középfokú német vagy angol nyelvismeret
  • MS Office ismeret
  • Magas szintű vezérléstechnikai, hajtástechnikai, robotikai és PLC ismeretek, valamint gyártástechnológiai (CNC) ismeretek
  • Kiváló pedagógiai és kommunikációs készségek
  • Nagyfokú nyitottság és rugalmasság
  • Kiváló problémamegoldó és szervező készségek
  • Minőség és gyakorlatorientált, valamint élmény alapú oktatói attitűd

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/társalgási szint
  • vagy
  • Német Kommunikációs/társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Egyetem
Regisztráció Bejelentkezés Bejelentkezés
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu