Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Létesítménygazdálkodási koordinátor

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • Létesítménygazdálkodási (külső) szolgáltatások koordinálása:
  • - takarítási szolgáltatás
  • - parkgondozási szolgáltatás
  • - rovar-és rágcsáló irtási szolgáltatás
  • - szekcionált-és fólia kapukkal kapcsolatos szolgáltatás
  • - teher-és személyfelvonókkal kapcsolatos szolgáltatás
  • - vagyonvédelmi és beléptetési rendszerrel kapcsolatos szolgáltatás.
  • Karbantartás megszervezése a tárgyalókban, a teakonyhákban és a FEBI-re vonatkozóan.
  • EBP és számlaigazolás.
  • Dolgozói belépőkártyák kezelése, nyomonkövetése.
  • Parkolóházzal felmerülő feladatok elvégzése (pl: jogosultság adás).
  • Parkolási jogosultság kiadása a szabályozás alapján (udvari parkolás esetén).
  • Öltöző nyilvántartás kezelése.
  • Létesítménygazdálkodási ticket rendszer kezelés.
  • Létesítményekhez tartozó kulcsok kiadása, nyilvántartás vezetése a szabályzat alapján.

Elvárások:

  • Középfokú vézgettség
  • Koordinációs munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • MS Office ismeretek
  • FESTO folyamatok általános ismerete
  • EBP írás ismerete
  • Kártyakészítő szoftver ismerete

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Középiskola
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu