Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Stratégiai beszerző

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • Felelősségi körébe tartozó termelési anyag beszállítókra vonatkozó beszerzési stratégia kialakítása a Kategória Menedzsmenttel együttműködve.
  • A meghatározott stratégia mentén új beszállítók felkutatása, meglévő beszállítói bázis kezelése, a kereskedelmi feltételekben való megállapodás és ezek szerződésbe foglalása.
  • Beszállítókkal való tárgyalások lebonyolítása, ezeken a Festo-AM érdekeinek képviselete.
  • Társosztályokkal (technológia, quality, pénzügy) szoros együttműködés.
  • Beszerzési folyamatok optimalizálása a Festo-AM vállalati céljaival és a globális beszerzési szervezet elvárásaival összhangban.
  • Beszerzéshez kapcsolódó KPI-ok tervezése, nyomon követése, megvalósulásának biztosítása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki ÉS/VAGY közgazdasági végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • Stratégiai beszerzési területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Beszerzési folyamatok ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Csapatjátékos attitűd
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Önálló döntéshozó készségek

Előnyök:

  • SAP ismerete
  • Német nyelvismeret

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu