Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Termelési koordinátor

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejlődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • Az új, vagy változott termékek, valamint komponenseik termelési törzsadatainak beállítása, karbantartása.
  • Az érintett szervezeti egységek értesítése az újdonságról/változásról.
  • Az alkatrész rendelkezésre állás felügyelete, az előírt bevezetési határidő betartása, és az újdonságok/változások érvénybe léptetése a termelési folyamatba.
  • Az újdonság termékekhez szükséges alkatrészek induló raktárkészletének felépítése.
  • Teszt gyártásindítások készítése.
  • A vállalat feladatait érintő változások vezetése mind a belső, mind a külső anyavállalati nyomon követési rendszereiben.
  • Kimutatások készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett 1-3 év tapasztalat
  • Angol VAGY német nyelv aktív középfokú ismerete
  • MS Office ismerete
  • Kiváló problémamegoldási készségek
  • Jó analitikus képesség
  • Hatékony, megbízható, precíz, önálló munkavégzés

Előnyök:

  • SAP ismerete

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/társalgási szint
  • vagy
  • Német Kommunikációs/társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu