Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Mechanikai műszerész

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • Munkafelvétel a megrendelő személyes vagy írásbeli megkeresése alapján.
  • A megrendelések alapján a kivitelezés előkészítése, megtervezése.
  • Alkatrészgyártási és szerelési munkák elvégzése.
  • Munkavégzéshez kapcsolódó adminisztráció elvégzése.

Elvárások:

  • Műszaki középiskolai végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Gépgyártás technológiai ismeretek
  • Gyártóeszköz szerelési tapasztalat
  • Önállóság és eredményorientáltság
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Rugalmasság
  • Csapatjátékos attitűd

Előnyök:

  • Német nyelv ismerete
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Egyedi gépgyártás terén szerzett tapasztalat

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Középiskola
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu