Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Termelési Egységvezető

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • Kiadott Gyártásindítási lapon meghatározott feladatok végrehajtása és végrehajttatása a gyártásütemező program alapján.
  • A gyártáshoz és kiadott feladatokhoz szükséges feltételek biztosítása
  • Területéhez tartozó gépek, berendezések hatékony működéséhez szükséges feltételek biztosítása, ellenőrzése
  • A gyártásközi ellenőrzés elvégzése
  • Elkészült alkatrészek raktárra adásának biztosítása
  • Üzemi adminisztráció elvégzése
  • Műszak átadás – átvétel a műszakátadási előírás szerint
  • Információk átadása a beosztott munkatársak és a többi terület között
  • Dolgozók napi munkabeosztása
  • Új dolgozók betanítása, továbbá az ismétlő oktatások szervezése, koordinálása
  • Beosztott munkatársak éves szabadságának tervezése.
  • A biztonságos munkához szükséges feltételek biztosítása, ellenőrzése

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség, technikum
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelő készség
  • Csapatjátékos attitűd
  • LEAN szemlélet
  • Anyagismeret
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Előnyök:

  • Angol és/vagy német nyelv ismerete
  • SAP ismeret

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Középiskola
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu