Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Financial Controller

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejlődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • Product cost calculation, follow up of changes, savings analysis
  • Transfer price calculation
  • Analysis of actual product cost, production orders, investigation of differences between standard and actual production cost
  • SAP master data maintenance
  • Controlling support of Value Stream(s)
  • Participation in the monthly and year end closing
  • Inventory related tasks, calculation of inventory impairment

Elvárások:

  • University or college degree in Finance / Economics
  • Minimum 3 years of experience in the field of Controlling, preferably in multinational manufacturing environment
  • Fluency in English and Hungarian
  • Strong Excel knowledge
  • Proactive personality
  • Structured, precise work
  • Ability to work independently and efficiently
  • Good team player
  • Good time management skills: handle multiple priorities, organise work and meet deadlines
  • Tolerate monotonity

Előnyök:

  • SAP knowledge

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu