Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Export-import koordinátor

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • A termékek kiszállításához szükséges kiviteli okmányok, számlák kiállítása
  • EKÁER adminisztráció
  • Expressz és egyedi kiszállítási igények lebonyolítása
  • Napi egyeztetés a német központtal a kamionok menetrendjével kapcsolatban
  • Kapcsolattartás a szállítmányozó és fuvarozó cégekkel
  • A rendelésekben szereplő termékek árainak karbantartása
  • Az SAP rendszerben a gyári értékesítési és csomagolási valamint külkereskedelmi törzsadatok frissítése, kezelése
  • Vámkezeléssel és preferencia kalkulációval (kumulációval) kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Intrastat és Környezetvédelmi termékdíj ügyintézés

Elvárások:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Min. 2 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Német vagy angol nyelv középfokú (tárgyalási szintű) ismerete
  • MS Excel, Word és Powerpoint felhasználói szintű ismerete
  • Önállóság és proaktivitás
  • Precíz és transzparens munkavégzés
  • Csapatmunkára való hajlam

Előnyök:

  • Logisztikai szakirányú végzettség

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/társalgási szint
  • vagy
  • Német Kommunikációs/társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu