Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Létesítménykarbantartási mérnök

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejlődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • A létesítmények berendezéseinek, gépeinek üzemeltetése során felmerülő problémák megszüntetése, ill. megelőző intézkedések meghatározása hosszútávra.
  • A létesítménygazdálkodás illetékességi területén tevékenykedő kivitelezőkkel, szolgáltatókkal, ill. külső partnerekkel történő kapcsolattartás és a kötendő szerződések előkészítése, naprakészen tartása.
  • Az általa felügyelt és irányított terület által használt és üzemeltetett gépek, berendezések, szerszámok rendben, üzemkész állapotban tartatása, az üzemeltetési feladatokat végző berendezések, gépek ellenőrzése, üzemelési adataiknak értékelése, kimutatások, nyilvántartások készítése.
  • Részvétel a létesítménygazdálkodás illetékességi területén működő projektekben.
  • Az autonóm és tervszerű karbantartások ellenőrzése, a külső vállalkozók által elvégzett munka minőségének ellenőrzése.
  • Közreműködés a Társaság munka- tűz- egészség és környezetvédelmi tevékenységében.
  • Az energetikai és környezetvédelmi mutatószámok, eredmények folyamatos figyelemmel kísérése
  • Az energia és környezetirányítás által megfogalmazott operatív feladatok végrehajtása, ill. közreműködés a környezetvédelem és energia spórolás céljainak stratégiai pontjainak meghatározásában.
  • A vállalat energiamanagement és környezetvédelmi stratégiájában megfogalmazott célok teljesítésére intézkedések megfogalmazása.
  • Szükség esetén az EHS osztály egyéb feladataiban való közreműködés

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú műszaki végzettség (épületgépészet, létesítménymérnöki terület)
  • Minimum 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Legalább erős társalgási szintű aktív angol VAGY német nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Minőség-központúság
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Proaktív és megoldásorientált személyiség

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/társalgási szint
  • vagy
  • Német Kommunikációs/társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu