Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Diszponens

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejlődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • Adatok biztosítása a termeléstervezéshez, termeléstervezés, ütemezés a rendelések alapján.
  • Termeléssel kapcsolatos kimutatások készítése, elemzése.
  • Kiszállításokat érintő kimutatások készítése és elemzése.
  • Kapcsolattartás a F-AM, és a F-AG érintett kollégáival (OM, Diszp. , ...).
  • Gyártási dokumentumok létre hozása az igények alapján.
  • Szereldei kapacitások lekötésének biztosítása.
  • Alkatrész rendelkezésre állás vizsgálata, alkatrészek könyvelése.
  • Anyag- és kapacitás- hiányok jelzése.
  • A termelést akadályozó tényezők (anyag- vagy alkatrészhiány) jelzése, elhárítására intézkedések kezdeményezése.
  • Vevőreklamációs folyamathoz kapcsolódó diszpozíciós feladatok ellátása.
  • Részt vesz a rendszeres koordinációs és feladat tisztázó értekezleteken, illetve azok összehívását kezdeményezi, a probléma megoldást támogatja.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Magabiztos Excel tudás - diagrammok, függvények ismerete (tesztelésre kerül az interjú során)
  • Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Jó szervező és rendszerező készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csapatjátékos attitűd

Előnyök:

  • Adminisztratív területen szerzett korábbi tapasztalat
  • Festo szereldei folyamatismeret

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/társalgási szint
  • vagy
  • Német Kommunikációs/társalgási szint

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Középiskola
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu