Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Operátor - Különleges kivitelű termékek

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén.
Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • Különleges kivitelezésű termékek összeszerelése

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (műszerész)
  • Operátori vagy műszerész munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki beállítottság
  • Számítógép alapismeret
  • Pontos precíz szerelés,
  • Önálló munkavégzés
  • 1 vagy 2 műszakos munkarend vállalása

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben gyártó cégnél szerzett tapasztalat

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Középiskola
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu