Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

EHS koordinátor

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • A munka- és balesetvédelemmel kapcsolatos adminisztráció vezetése, a munka és védőruhák, egyéni védőeszközök nyilvántartása
  • EHS folyamatok támogatása, a munka-, tűz-, egészség- és környezetvédelmi szabályok betartása és betartatása
  • A termelési terület folyamatos munkavédelmi felülvizsgálata
  • Közreműködés az esetleges balesetek kivizsgálásában
  • A gyártásban előforduló gépek, eszközök munkavédelmi szempontú ellenőrzése, felülvizsgálata
  • A gyár területén dolgozók rendszeres munkavédelmi oktatása
  • Szakmai tanácsadás a beszerzéseknél, beruházásoknál
  • Közreműködés munkavédelmi szempontú kockázatértékelés elvégzésében
  • Az egészséget nem veszélyeztető és biztonságos munkavégzés feltételeinek ellenőrzése, a munkavédelemmel kapcsolatos törvények, jogszabályok, belső előírások betartásának felügyelete a FESTO-AM Kft. valamennyi területén

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (munkavédelmi szakmérnök)
  • 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • MEBIR ISO 18001 irányítási rendszer ismerete és ezzel kapcsolatos tapasztalat
  • Angol VAGY német nyelv társalgási szintű ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Felelősségteljes személyiség
  • Csapatjátékos attitűd

Előnyök:

  • Tűzvédelmi ismeretek

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/társalgási szint
  • vagy
  • Német Kommunikációs/társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
Regisztráció Bejelentkezés Bejelentkezés
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu