Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Létesítménykarbantartó - villanyszerelő

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • Általános villanyszerelési munkák
  • Épületvillamossági szerelések
  • Fényforrások szerelése, ellenőrzése, karbantartása
  • Villamos berendezések karbantartása
  • Hibafeltárás, alkatrészigény felmérése, a szükséges javítások elvégzése
  • Szükség esetén egyéb általános karbantartási feladatok elvégzése
  • Közreműködés a létesítmény üzemeltetése során felmerülő problémák megszüntetésében.
  • A gondjára bízott gépek, eszközök, szerszámok rendben, üzemkész állapotban tartása.
  • A létesítménygazdálkodás felügyelete alá tartozó berendezések üzemének előírások szerinti ellenőrzése.
  • Tervszerű karbantartások elvégzése

Elvárások:

  • Szakirányú villanyszerelői végzettség (épületvillanyszerelő előnyt jelent)
  • Minimum 1-3 év munkatapasztalat
  • Megbízható személyiség
  • Igényes, precíz munkavégzés
  • Felhasználói színtűszámítógép ismeret

Előnyök:

  • Emelőgépkezelői jogosítvány
  • ÉV mérések végzésére jogosultság
  • Villamosmű kezelői I-II. képesítés

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
Regisztráció Bejelentkezés Bejelentkezés
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu