Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Létesítménykarbantartó

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • Közreműködés a létesítmény üzemeltetése során felmerülő problémák megszüntetésében.
  • A gondjára bízott gépek, eszközök, szerszámok rendben, üzemkész állapotban tartása.
  • A létesítménygazdálkodás felügyelete alá tartozó berendezések üzemének előírások szerinti ellenőrzése.
  • Tervszerű karbantartások ellenőrzése, a külső vállalkozók által elvégzett munka minőségének ellenőrzése.
  • Üzemeltetési feladatokat végző berendezések, gépek ellenőrzése, üzemelési adatok összegyűjtése, nyilvántartások naprakész vezetése.
  • A létesítménygazdálkodás érdekeltségi rendszerének fenntartása, kapcsolattartás a többi szervezeti egységgel.
  • Kapcsolattartás az illetékességi terület kivitelezőivel.
  • Takarítási feladatok ellenőrzése, területi tisztítószer igények összegyűjtése. A tisztítószer elosztása, a felmerülő hiányok pótlása.
  • A létesítmény területének és környezetének rendben tartása.
  • Hulladékgazdálkodási feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Középfokú gépészeti vagy elektronikai végzettség
  • MS Office rendszerek felhasználói szintű ismerete
  • Minőség-központúság
  • Kiváló probléma megoldás
  • Nyitottság, rugalmasság
  • Környezettudatosság
  • Csapatmunka
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu