Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

HR Generalista

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • HR kontrolling rendszer kialakítása és működtetése, a HR mérőszámok nyomon követése
  • HR projektek implementálása és koordinálása
  • HR folyamatok kialakításában és fejlesztésében való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás a németországi központtal
  • HR akciók kidolgozása, rendszeres riportok elkészítése
  • Döntés előkészítő anyagok elkészítése, előterjesztése
  • Szakmai jelentések prezentálása magyar és/vagy angol nyelven

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Munkajogi ismeretek
  • Jó kapcsolatteremtő, proaktív, nyitott személyiség
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • MS Office programcsomag magabiztos használata

Előnyök:

  • SAP és Nexon ismerete előnyt jelent
  • Német nyelv ismerete

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu