Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Logisztikai tervező

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • Termelési területek ellátási rendszerének megtervezése, kialakítása
  • Gyártásközi készletek aktív csökkentése KANBAN rendszeren keresztül (napi szintű SAP használat)
  • Logisztikai támogatás nyújtása áttelepítési és optimalizálási projektekben
  • Készletanalízisek, prezentációk készítése
  • Logisztikai egységidők meghatározása
  • Milkrun kiszállító körök tervezése
  • Layoutok készítése
  • BSC rendszer működtetése
  • KPI-ok kalkulációja
  • Fizikai dolgozók számára oktatások megtartása
  • Logisztikai vonatkozású KVP (kaizen) ötletek megvalósítása
  • Szállítási és tárolási eszközbeszerzések és beruházások támogatása
  • A vállalat belső logisztikai rendszerének folyamatos fejlesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (lehetőleg logisztikai) előképzettség,
  • Angol vagy német nyelv középfokú ismerete
  • MS excel, word és powerpoint ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Hatékony problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára való hajlam

Előnyök:

  • 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Tervezőprogram (pl. AutoCAD, Inventor) ismerete
  • SAP ismeret
  • Termelési logisztikai témájú szakdolgozat

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban
  • vagy
  • Német Középfok szóban és írásban

Elvárt végzettség:

  • Egyetem
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu