Beck & Partners - kezdőlap

Akarod, hogy az ötleteid mozgassák a világot?

Dolgozz nálunk - a Festo vár!

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Anyagbeszerzési SAP koordinátor

Cégünk több mint 25 éve vezető szerepet tölt be pneumatikai elemek gyártása területén. Dinamikus fejődésünk biztosítása érdekében új kollégákkal bővítjük erőforrásainkat.

Feladatok:

  • Anyagbeszerzéssel kapcsolatos módszerekhez, SAP beállításokhoz és tranzakciókhoz kapcsolódó fejlesztésének kezdeményezése.
  • A szervezetben dolgozó munkatársak támogatása, tovább fejlesztése és oktatása az aktuális anyagbeszerzési standardokról illetve az anyagbeszerzéshez szükséges SAP tranzakciók használatáról, alapadatok beállításáról.
  • Új módszerek bevezetésénél a munkatársak képzése.
  • Kapcsolattartás a német központban dolgozó, releváns témákkal foglalkozó kollégákkal.
  • Anyagbeszerzési folyamatok tesztelése, és annak koordinálása.
  • VS anyagbeszerzési funkciók ellátása (kapacitástól függően 30-70%-ban).

Elvárások:

  • Főiskolai végzettség és/vagy min. 3 éves tapasztalat anyagbeszerzési területen.
  • SAP ismeretek (anyagbeszerzési, készletezési tranzakciók).
  • Megbízható MS-Office, illetve haladó szintű táblázatkezelési ismeretek.
  • Angol nyelvismeret tárgyalási szintű ismerete
  • Külföldi utazásra való hajlam (min. 1-2 alkalom/év).
  • Precíz, proaktív munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Hatékony problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára való hajlam

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
  • Festo-AM Kft.

Festo-AM Kft.
www.hrfelho.hu